Staj Başvuru Formu

Staj Başvuru Formu

*Formdaki herbir maddeyi dikkatlice okuyunuz. Staj başvuru formunuzu değerlendirmeye alabilmemiz için cevaplandırmanızı istediğimiz; Kişisel Verilerin Korunması Kanunu m.5 (2) a) – c) – ç) -f) maddeleri kapsamındaki soruların dışında kalan ve Kişisel Verileri Koruma Kanunu m.5(1) maddesi gereğince cevaplandırıp cevaplandırmamanın tamamen açık rızanıza tabi olduğu sorular formda açıkça belirtilmiştir. Bu sorulara cevap vermek zorunda olmadığınızı hatırlatırız.

Staj Başvuru formunu doldurmadan önce ekte yer alan Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında hazırlanmış olan aydınlatma metnini okuduğumu beyan ederim.

Kişisel Bilgiler

Diğer İrtibat Bilgileriniz: Başvurunuz ile ilgili olarak sizinle daha hızlı şekilde irtibat kurabilmemiz için aşağıda belirtilen irtibat bilgilerinden bir tanesini seçerek ekleyiniz. Tamamen kendi isteğinize göre daha fazla seçenek de ekleyebilirsiniz;
*Başvurunuzun değerlendirilebilmesi için formunuz Şirketimizce 1 ay süreyle saklanacak ve sonrasında mevzuat hükümlerine uygun bir şekilde imha edilecektir. Eğer ileride açılabilecek pozisyonlar için yeniden değerlendirilmek üzere iş başvuru formunuzun daha uzun bir süreyle saklanması konusunda açık rızanız varsa aşağıdaki kısımda bunu elyazınız ile belirterek imzalayınız.
İş Başvuru formumun yukarıda belirtilen süreye ek olarak aşağıda belirttiğim süreyle Şirketinizce saklanmasını talep ediyorum.

Eğitim Bilgileri

Staj Bilgileri

İş bu staj başvuru formunda yer alan, Erkay Sağlık ve Sosyal Hizm.Tic.Ltd.Şti ile paylaşmış olduğum bilgilerimin Erkay Sağlık ve Sosyal Hizm.Tic.Ltd.Şti tarafından kayıt altına alınmasına ve işlenmesine Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve kişilerin verilerin korunmasına ilişkin uluslar arası mevzuat kapsamında olmak üzere rıza gösterdiğimi beyan ederim.