Kalamış Huzurevi

Kalamış Huzurevi

Yazı İçeriği

Kalamış huzurevi şubesi ile huzurevi değil ev ortamı sunan Asude Yaşam ve Sağlık Merkezi ile yaşlılığın keyfini doya doya çıkarabilirsiniz.

İstanbul huzurevleri, kimsesiz ve bakıma ihtiyacı olan yaşlıların yanı sıra bakıma muhtaç olan yaşlı yakınları için de en çok araştırılan konulardan birisidir. İstanbul huzurevi denildiğinde akla ilk gelen adres olan Asude Yaşam ve Sağlık Merkezi, yaşlı misafirlerine ev konforunda yaşam alanları sağlamakla birlikte aynı zamanda profesyonel ve güler yüzlü ekibi ile bakım hizmetlerini üst düzey konforda sunmaktadır.

Yaşlılık döneminizi konforlu bir şekilde ve sosyal bir çevre içerisinde geçirmek için devlet huzurevlerini ya da özel huzurevi seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Her iki birim de huzurevi bakım hizmeti verse de elbette her huzurevinin koşul ve imkanları kendi çapında farklılık göstermektedir.

Kalamış Huzurevi Özellikleri

Kalamış huzurevi, yaşlı misafirlerine bakım hizmeti sunan özel huzurevlerinden birisidir. Asude Yaşam ve Sağlık Merkezinin bir şubesi olmakla birlikte aynı zamanda üst düzey konfor ve imkanları sayesinde Kalamış ve çevresinde huzurevi arayışı içerisinde olanların da ilk adresi haline gelmiştir. Ancak her huzurevinde yaşlıların karşılaması gereken temel yaş sınırı vardır.

Devlet huzurevlerinde 60 yaşını doldurmuş olma şartına karşılık Kalamış ve diğer özel huzurevleri için bu yaş sınırı 55 olmaktadır. Bakıma muhtaç, hasta, kimsesiz olan ve yaş koşulunu karşılayan yaşlılar burada yaşlılık dönemlerini tıpkı evlerindeymişçesine konforlu ve huzurlu bir şekilde yaşayabilirler.

Kalamış Huzurevi Fiyatları

Huzurevi fiyatları, huzurevi tercihi konusunda hem yaşlılar hem de yaşlı yakınları için önemli bir belirleyicidir. Huzurevi birimleri devlet ve özel olarak ikiye ayrılır. Devlet bünyesi altındaki huzurevleri; yaşlı, bakıma ihtiyacı olan, kimsesiz ve sosyal güvencesi olmayan yaşlılara ücretsiz bakım hizmetleri sunmaktadır.

Özel huzurevi fiyatları ise her yıl artık göstermektedir. Ancak her huzurevinin özellikleri ve imkanları farklı olduğundan sahip olduğu özelliklere göre fiyatları da kendi içerisinde farklı olabilmektedir. Ayrıca maddi durumu iyi seviyede olan yaşlılar için profesyonel VIP olan özel huzurevi imkanları da vardır. Tüm bu imkanlar için Asude Yaşam ve Sağlık Merkezi ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.