Çamlıca Huzurevi

Çamlıca Huzurevi

Yazı İçeriği

Çamlıca huzurevi, yaşlıların en çok ihtiyaç duyduğu kurumlardan birisi haline gelmiştir. Asude Sağlık ve Yaşam Merkezi bu konuda en iyisi olmaktadır.

İstanbul huzurevleri, nüfus yoğunluğuna bağlı olarak sürekli daha fazla talep almaktadır. Özellikle Çamlıca gibi yoğun nüfuslu ilçelerde de hem devlet hem özel olarak araştırma yapan kişilerin sayısı oldukça fazladır.

Huzurevi denildiğinde akla ilk gelen Asude Sağlık ve Yaşam Merkezi; güler yüzlü, anlayışlı ve merhametli hizmet anlayışı ile Çamlıca’da da akla gelen ilk adres olmaktadır. Çamlıca ve çevresinde hem konforlu hem de kaliteli bir huzurevi arıyorsanız gönül rahatlığı ile Asude Sağlık ve Yaşam Merkezi Çamlıca huzurevini tercih edebilirsiniz.

Çamlıca Huzurevi: Çamlıca Özel Huzurevi

Özel huzurevi, genellikle maddi durumu yerinde olan ancak kimsesiz olduğu gibi sosyal bir ortamda yaşamını sürdürmek isteyen yaşlıların tercih ettiği kurumlardır. Özel huzurevi için yaş şartı 55’tir. 55 yaşını doldurmuş, kimsesiz olan ve maddi durumunu yerinde olan kişiler Çamlıca huzurevleri ile tüm zamanlarını konforlu, keyifli ve huzurlu bir şekilde geçirebilmektedirler.

Sosyal arkadaş ortamının yanı sıra aynı zamanda özel huzurevlerinin personel kadrosunda sağlık çalışanları da vardır. Bu sayede konforlu yaşam alanlarının yanı sıra aynı zamanda yakından ilaç ve sağlık takibi gibi hizmetler de özel huzurevlerinin üst düzey kalitedeki hizmetleridir. Yalnızlıktan sıkılan ve artık hayatını sosyal ortamlarda huzurla geçirmek isteyen yaşlar için özel huzurevleri en doğru tercihtir.

Çamlıca Huzurevi: Huzurevi Fiyatları

Huzurevi fiyatları hem devlet hem de özel huzurevi araştırması yapan yaşlılar için çok faz merak edilen konulardan birisidir. Devlet huzurevleri ücretsiz kurumlardır. Kimsesiz olan ve 60 yaşını doldurmuş olan yaşlılar, devlete bağlı huzurevlerinde yaşamlarını ücretsiz olarak devam ettirebilmektedir. Kimsesiz olan ve bir sosyal güvencesi olmayan yaşlılar ve yaşlı büyüklerine bakacak birisini bulamayan kişiler için devlet huzurevleri ücretsiz hizmet vermektedir.

Özel huzurevi fiyatları, her yıl fiyat artışına giden ücretli kuruluşlardır. Her özel huzurevinin hizmet kalitesi ve hizmet kapsamı dahilinde fiyatları da artabilmektedir. Ayrıca özel huzurevi kapsamında maddi durumu çok iyi olan ve üst düzey bir hizmet almak isteyen yaşlılar için Asude Yaşam ve Sağlık Merkezi, lüks huzurevi hizmetleri de sunmaktadır.

Lüks huzurevleri fiyatları daha yüksek olmakla birlikte bu kuruluşların sunduğu bakım ve sağlık hizmetleri de üst düzeydedir. Bu huzurevlerinin fiyatları konumuna, sağlık ve bakım hizmetlerine göre değişkenlik arz edebilmektedir.