Bakırköy Huzurevi

Bakırköy Huzurevi

Yazı İçeriği

Bakırköy huzurevi seçenekleriyle en konforlu alanlar sunan Asude Yaşam ve Sağlık Merkezi ile yaşlılık döneminizi huzur içinde geçirebilirsiniz.

Huzurevleri; bakıma ihtiyacı olan, kimsesi olmayan ve yalnızlıktan sıkılan minimum 55 yaşını doldurmuş olan yaşlılara bakım hizmeti verirken aynı zamanda sosyal ortamlar oluşturan kuruluşlardır. Hiçbir sağlık sorunu olmadığı halde yaşlılık dönemlerini sosyal bir çevrede geçirmek isteyen kişiler gibi aynı zamanda birtakım hastalıkları olan ve bakım hizmeti veren kimsesi olmayan kişiler için de huzurevleri tercih edilen adresler oluyor.

Özellikle demans ve Parkinson hastalığı gibi hem zorlayıcı hem de ilerleyici olan hastalıklara sahip yaşlıların ve yakınlarının en çok tercih ettiği yaşam alanları da huzurevi ortamı olmaktadır. Bu bağlamda en çok tercih edilen noktalardan birisinin de Bakırköy huzurevi olduğunu söylemek mümkündür.

Bakırköy Huzurevi: İstanbul Huzurevleri

Bildiğiniz üzere İstanbul, son derece büyük ve kalabalık bir şehirdir. Nüfus yoğunluğunun ciddi oranda fazla olması İstanbul’da birçok alanda olduğu gibi huzurevi konusunda da inşaların taleplerinin artmasına ortam hazırlamıştır. Bu nedenle de günümüzde İstanbul genelinde hizmet kalitesi ve sunduğu imkanlar farklı olsa da sayısız hizmet veren huzurevi olduğunu söylemek mümkündür.

İstanbul huzurevleri denildiğinde gerek kalitesi gerekse yaşlı misafirlerine sunduğu üst düzey olanakları ve konforu ile akla ilk olarak Asude Yaşam ve Sağlık Merkezi gelmektedir. Profesyonelliğin yanı sıra aynı zamanda güler yüzlü, samimi ve anlayışlı ekibi sayesinde Asude Yaşam ve Sağlık Merkezi ile kendinizi bir bakım evinde değil adeta evinizde gibi hissedebilirsiniz.

Bakırköy Huzurevi: Huzurevi Fiyatları

Huzurevi fiyatları, devlet ve özel huzurevlerinde farklılık gösterir. Özellikle maddi durumu iyi olmayan ve bakıma muhtaç olan kimsesiz yaşlı bireyler tamamen ücretsiz olduğundan dolayı genellikle devlet bünyesinde hizmet veren huzurevlerini tercih etmektedir.

Özel huzurevi seçenekleri ise ücretlidir. Bu nedenle de çoğu zaman maddi durumu iyi olan kişilerin tercih ettiği birimler olmaktadır. Her yıl fiyatları güncellenen özel huzurevi fiyatları, aynı zamanda huzurevinin özelliklerine, konuma, sunduğu hizmetlerine göre de farklılık gösterebilmektedir. En uygun ve en aynı zamanda en kaliteli ve konforlu huzurevi arayışınız var ise Asude Yaşam ve Sağlık Merkezi ile mutlaka iletişime geçmelisiniz.