ASUDE YSM - TEVİTÖL Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi İktisadi İşletmesi Üyelerine Özel İmkanları

ASUDE Yaşam ve Sağlık Merkezi, TEVİTÖL Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi İktisadi İşletmesi ile yapmış olduğu iş birliği sayesinde misafirlerine daha geniş bir sağlık hizmet yelpazesi sunuyor.

ASUDE YSM'nin Sunmakta Olduğu Hizmetler ve Sağladığı Faydalar

Bu iş birliği kapsamında TEVİTÖL Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi İktisadi İşletmesi üyeleri ve birinci derece yakınları ASUDE YSM’nin geriatri, fizik tedavi, palyatif bakım hizmeti gibi hizmetlerinden indirimli olarak faydalanabilmektedirler. TEVİTÖL Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi İktisadi İşletmesi misafirlerimize sağlık hizmetlerine daha kolay erişim imkânı sunmanın yanı sıra, maddi olarak da avantajlar sağlamaktadır.

Hizmetten Faydalanabilecek Kişiler

  • TEVİTÖL Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi İktisadi İşletmesi Üyeleri
  • TEVİTÖL Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi İktisadi İşletmesi Çalışanları
  • Aile Üyeleri (Anne, Baba, Eş, Kardeş)

ASUDE YSM'nin Kurum Üyelerine Sağladığı Faydalar

ASUDE, TEVİTÖL Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi İktisadi İşletmesi iş birliği kapsamında, kurum üyelerine ve birinci derece yakınlarına özel indirimler ve avantajlar sunmaktadır. Bu sayede, kurum üyeleri ve aileleri sağlık hizmetlerinden daha uygun fiyatlarla faydalanarak sağlıklarını koruyabilir ve yaşam kalitelerini artırabilirler.

Daha Fazla Bilgi İçin

ASUDE Yaşam ve Sağlık Merkezi ve TEVİTÖL Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi İktisadi İşletmesi işbirliğinin sunduğu avantajlar hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ASUDE YSM Hakkında

Üç farklı lokasyonda (Şişli, Mecidiyeköy, Çamlıca) hizmet veren ASUDE Yaşam ve Sağlık Merkezi, konforlu ve kaliteli bir yaşam deneyimi sunmayı amaçlar. Sağlık hizmetlerinde uzman kadrosuyla daima yanınızdayız. Daha fazla bilgi ve rezervasyon için lütfen web sitemizi ziyaret edin.