Anadolu Yakası Huzurevleri

Anadolu Yakası Huzurevleri

Yazı İçeriği

Anadolu Yakası huzurevleri arayışınıza konforlu çözüm sunan Asude Yaşam ve Sağlık Merkezi, yaşlı misafirlerimizi sağlıkla ağırlamaktadır.

Huzurevleri, belirli bir yaşa gelmiş ve bakıma muhtaç olan yaşlıların bakımlarını üstlenerek sağlıklı ve konforlu yaşam sürmelerine ortam hazırlayan birimlerdir. Devlet ve özel olarak farklı huzurevleri birimleri bulabilmeniz mümkündür. Bu noktada Asude Yaşam ve Sağlık Merkezi, sizlere en konforlu ve en sağlıklı seçimler sunmaktadır.

İstanbul huzurevleri, Anadolu yakası bölgesinde oldukça fazladır. Her huzurevinin sağladığı imkanlar farklı olmakla birlikte aynı zamanda özel ve devlet huzurevlerinin yaş kriterleri de farklılık gösterebilmektedir. Bu noktada yaşlılarınız için en uygun ve en konforlu huzurevi arayışında iseniz mutlaka tüm seçenekleri detaylı olarak incelemeniz faydanıza olacaktır.

Anadolu Yakası Huzurevleri: Özel Huzurevi Şartları ve Özellikleri

Anadolu Yakası Huzurevleri: Özel huzurevi kuruluşları günümüzde en çok tercih edilen kuruluşlardır. Özel huzurevleri için yaş sınırı 55’tir. Bu yaşın altında olan kişiler ne yazık ki istisnai durumlar olmadığı sürece özel huzurevlerinde ağırlanmamaktadır. Özel huzurevleri, maddi durumu yerinde olan ancak kimsesiz olan ve tek yaşamak istemeyen ya da kişisel bakımlarını kendisi yapamayan hastaların tercihi olmaktadır.

Devlet huzurevleri de günümüzde son derece konforlu olsa da özel huzurevlerinin sağladığı imkanlar daha fazladır. Özellikle geniş bir sosyal çevrenin olması, çalışan kadrosunda sağlık personellerinin olması ve yaşlı misafirlerinin sağlığının da yakından takip ediliyor olması gibi durumlar hem yaşlılar hem de yaşlı yakınları için özel huzurevlerinin tercih edilmesinin ilk nedenleridir. Ayrıca, özel huzurevlerine bakarak sevdiklerinize en yakın huzurevini seçebilirsiniz.

Anadolu Yakası Huzurevleri: Huzurevi Fiyatları

Huzurevi fiyatları, devlet ve özel huzurevleri için farklılık göstermektedir. Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki; devlet huzurevleri gerekli şart ve koşullar sağlandığında ücretsiz olan kurumlardır. Ancak özel huzurevleri aylık ya da yıllık belirli bir ücret karşılığında hizmet veren kuruluşlardır. Bu doğrultuda da her yıl özel huzurevi fiyatları güncellenir.

Özel huzurevi fiyatları her kuruluşun özelliklerine ve sunduğu imkanlarına göre değişkenlik gösterir. Ayrıca lüks olan huzurevleri de günümüzde oldukça ilgi görmektedir. Lüks huzurevlerinin gerek sağladığı imkanlar gerekse hizmet kalitesi daha üst seviyede olduğundan haliyle fiyatları da daha yüksek düzeyde seyretmektedir. Anadolu yakası huzurevi arıyorsanız Kalamış huzurevi, Kadıköy Huzurevi, Gebze Huzurevi tesisimize bakabilirsiniz.