Kadıköy Huzurevi

Kadıköy Huzurevi

Yazı İçeriği

Kadıköy huzurevi arayışınız var ise Asude Yaşam ve Sağlık Merkezi ile beklentilerinizin üzerinde bir konfora ve hizmet kalitesine ulaşabilirsiniz.

Huzurevleri hem yaşlılar hem de yaşlı yakınları için her dönemin en çok merak edilen konuları arasında yer almaktadır. Bakacak kimsesi olmayan, yaşamını tek başına idame ettiremeyen, Parkinson ve demans gibi yatağa bağımlılığa neden ola hastalığı olan kişiler için huzurevi birimleri son derece önemli olmaktadır.

İstanbul özel huzurevi denildiğinde akla ilk gelen sayısız şubesiyle kusursuz ve konforlu hizmet sunan Asude Yaşam ve Sağlık Merkezi gelmektedir. Uzman ve deneyimli kadrosu içerisinde yaşlı bakım personelleri ve sağlık görevlileri barındıran Asude Yaşam ve Sağlık Merkezi, birçok bölgede olduğu gibi Kadıköy huzurevi şubesinde de aynı kalite ve güvenle yaşlı misafirlerine konforlu bakım ve konaklama hizmetleri sunmaktadır.

Kadıköy Huzurevi Kimleri Kabul Eder?

İstanbul huzurevleri arasında yer alan Kadıköy huzurevi, tıpkı diğer kuruluşlar gibi kabul sırasında bireylerde birtakım şartlar aramaktadır. Bu şartların başında yaş sınırı gelmektedir. Yaş sınırı; özel huzurevleri için 55, devlet bünyesinde hizmet veren huzurevleri için ise 60 yaş olmaktadır.

Yaş sınırının yanı sıra herhangi bir bulaşıcı hastalığı olmayan, bakım verecek kimsesi olmayan, yatağa bağlı olan, işitme ya da görme engeli olan, felçli olan bireyler huzurevlerine kabul edilmektedir. Ayrıca Parkinson ve demans gibi ağır hastalıkları olan kişiler de öncelikli olarak huzurevlerinin özel bakım ve tedavi bölümlerinde misafir edilmektedir.

Huzurevi Ücretleri Ne Kadar?

Huzurevi fiyatları, en çok merak edilen diğer konulardan birisi olsa da bu konuda tek bir fiyat bandı vermek mümkün olmamaktadır. Devlet bünyesinde hizmet veren devlet huzurevleri, tamamen ücretsiz olup herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Özel huzurevinin taban fiyatları ise her yıl başında değişmektedir. Ancak bu değişiklikle beraber her özel huzurevinin yaşlı misafirlerine sunduğu imkanlar, konfor, hizmet kalitesi ve sağlık hizmetleri farklı olduğundan sunulan hizmetlere göre fiyatların da her özel huzurevinde değişkenlik göstermesi muhtemeldir.

Kadıköy ve çevresinde özel ve konforlu huzurevi arayışınız var ise hemen Asude Yaşam ve Sağlık Merkezi ile iletişime geçerek detaylı bilgi ve güvenli hizmet alabilirsiniz.