İstanbul Huzurevleri

İstanbul Huzurevleri

Yazı İçeriği

İstanbul huzurevleri denildiğinde akla ilk gelen Asude Yaşam ve Sağlık Merkezi; en kaliteli, konforlu ve kapsamlı hizmetler sunmaktadır.

Huzurevleri, kimsesiz olan yaşlı bireyler hem de diğer yandan yaşlı yakınları tarafından araştırılan önemli konulardan birisidir. Özellikle söz konusu yaşlıların bakımı ve huzuru olduğu için bu konu hakkında hassasiyet göstermek oldukça önemli bir konudur.

İstanbul ve çevresinde kendiniz ya da yaşlı yakınlarınız için güvenilir, kapsamlı ve konforlu huzurevi arayışı içerisindeyseniz Asude Yaşam ve Sağlık Merkezi, birçok noktada aktif olarak uzman kadrosuyla hizmet veren huzurevleriyle beklentilerinizin üzerinde hizmet sunmaktadır. Dolayısıyla da kendiniz için ya da yaşlı yakınlarınız güvenle tercih edebilirsiniz.

İstanbul Huzurevleri: İstanbul Huzurevlerinin Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Türkiye’nin metropol şehri olan İstanbul, kalabalık nüfusu sayesinde birçok alanda talebin de yoğun olduğu illerin başında gelmektedir. Bu taleplerin yoğunlaştığı alanlardan birisi de huzurevleri olmaktadır. İstanbul ve çevresinde faaliyet gösteren sayısız yaşlı bakım evi vardır. Ancak çeşitliliğin fazla olması aynı zamanda sunulan imkanların, hizmet kalitesinin ve fiyatların da çeşitli olmasına ortam hazırlamaktadır.

Sektörün en iyilerinin başında gelen Asude Yaşam ve Sağlık Merkezi, İstanbul’da, Gebze huzurevi, Gölcük Huzurevi ve Aksaray Huzurevi gibi pek çok farklı yerde yer alan birden fazla huzurevi şubesinde sizlere uzman kadrosuyla hizmet verirken yaşlı misafirlerine konforlu, ferah ve güvenli bir sosyal ortam oluşturmaktadır. Konforun ve güvenliğin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü huzurevleri aynı zamanda 7/24 güvenlik sistemleri ile izlendiğinden üst düzey titizlik mevcuttur.

İstanbul Huzurevleri: İstanbul Huzurevleri Ücretleri Ne Kadar?

Huzurevi fiyatları, özel ve devlet olarak iki farklı şekilde ele alınmaktadır. Özel huzurevi kuruluşlarının her sene başında taban fiyatları değişmektedir. Buna ek olarak her huzurevi kendi fiyat politikası ışığında, sunduğu hizmetlere yönelik fiyatlandırmalar yapmaktadır. Huzurevlerinin olanakları, bireyin sağlık ihtiyaçları gibi durumlar ve özellikle bireylere sunulacak olan ekstra tahlil ve benzeri gibi hizmetler fiyatların kişiden kişiye göre değişmesine neden olmaktadır.

Maddi durumu iyi olan bireylerin tercih edebileceği VIP huzurevi İstanbul hizmeti de Asude Yaşam ve Sağlık Merkezi tarafından sunulmaktadır. VIP huzurevi, imkanların daha üst seviyede olduğu lüks huzurevleridir. Lüks huzurevi fiyatları birbirinden farklı olabilmektedir. Devlet bünyesinde hizmet veren devlet huzurevleri ise tamamen ücretsiz olarak hizmet vermektedir.