Etiler Huzurevi

Etiler Huzurevi

Yazı İçeriği

Etiler huzurevi, deneyimli ve uzman kadrosu ile yaşlı misafirlerine tıpkı evlerindeki konforda bakım ve sağlık hizmetlerini güvenle sunar.

Huzurevleri, geçmişten günümüze kadar her dönem hem kimsesiz kişiler hem de yaşlı yakınları tarafından sürekli araştırılan konulardan birisi haline gelmiştir. Gerek devlete bağlı olarak hizmet veren gerekse özel olarak faaliyetlerini sürdüren sayısız huzurevi içerisinde tercih seçeneği oldukça fazladır.

Yaşlı, bakacak kimsesi olmayan, hasta ve hayatının geri kalan kısmını sosyal bir çevre içerisinde geçirmek isteyen kişilere barınma, sağlık ve bakım hizmetleri sunan yerlere “Huzurevi” adı verilmektedir. Her huzurevinin sunduğu hizmet detayları ve hizmet kalitesi farklı olduğundan tercih sırasında beklentileri en iyi karşılayacak olan kuruluşun tercih edilmesi son derece önemli bir konudur.

Etiler Huzurevi Fiyatları Aylık Ne Kadar?

Huzurevi fiyatları birçok değişkene bağlı olarak yer yer farklılık gösterdiğinden tek bir fiyat bandından söz etmek mümkün değildir. Huzurevleri, devlet ve özel huzurevi olmak üzere iki farklı şekilde faaliyet göstermektedir. Eğer devlet bünyesinde hizmet veren bir huzurevini tercih edecekseniz bu kurumlar tamamen ücretsiz olduğundan sizlerden herhangi bir ücret talebinde bulunulmamaktadır.

Özel olarak faaliyet gösteren huzurevlerinin fiyatları ise her sene değişkenlik göstermekle birlikte aynı zamanda kendi içlerinde de sundukları hizmetlere ve hizmet kalitesine göre de değişebilmektedir. Ayrıca Asude Yaşam ve Sağlık Merkezi gibi VIP huzurevi hizmeti sunan özel kuruluşlarda, hizmetler adeta otelleri aratmadığından fiyatlar da daha yüksek olabilmektedir.

Etiler Huzurevi Başvuru Şartları Nelerdir?

Kanunen bakacak kimsesi olmayan, hasta ve yaşlı olan bireylerin konaklama ve sağlık, bakım ihtiyaçlarını karşılayan huzurevleri; belirli kurallar karşısında yaşlı misafirlerinin kabulünü yapmaktadır. Bu şartların temelinde yaş sınırı vardır. Eğer devlete bağlı bir devlet huzurevleri kurumu tercih edecekseniz yaş sınırı 60, özel olarak faaliyet gösteren bir kuruluşu tercih edecekseniz yaş sınırı 55 olmaktadır.

İstanbul huzurevleri denildiğinde akla ilk gelen ve sayısız bölgede hizmet veren Asude Yaşam ve Sağlık Merkezi, Etiler huzurevi şubesinde de sizlere evinizin konforunu aratmayacak düzeyde alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla üst düzey kalitede hizmet sunmaktadır.