Şişli Şubesi

Şişli Şubemiz

Türkiye’nin İlk Antibakteriyel Huzurevi
İstanbul’un Avrupa Yakası Şişli’de yer alan ve Türkiye’de bir ilk olan ASUDE Huzurevi, deprem güçlendirme yapılmış her detayı misafirlerimiz için özel olarak düşünülmüş ve tasarlanmıştır. Şişli hastaneler bölgesinde yer alan şubemiz, 700 m2 kullanım alanına sahip bahçenin yanı sıra aynı zamanda 4200 m2 kapalı kullanım alanına sahiptir. Şubemizin 5. Ve 6. katı, misafirlerimize 5 yıldızlı oteli aratmayacak kadar rahat ve konforludur.

Odalarda antibakteriyel havalandırma sistemi, VRV klima sistemi, her oda içerisinde 5 m2 büyüklüğünde banyo ve WC, gardırop, televizyon, komodin, mini buzdolabı, lavabo, özel olarak tasarlanmış olan yatak, son teknolojiye sahip hemşire çağrı sistemi özel olarak hazırlanmıştır. Ayrıca odalarda kullanılan PVC zemin kaplama, sandalye, koltuk ve yatak gibi tüm eşyalar özel boyalı ve özel üretim olmakla birlikte aynı zamanda antibakteriyel eşyalar olmaktadır. Ayrıca otel katlarında kalan misafirlerimiz, hasta katlarından izole edilerek sağlık açısından hiçbir tehdit unsuru bulunmayan alanlarda huzurlu ve sağlıklı bir yaşam sürdürmektedir.

Misafirlerimizin Rahatlığı Öncelikli Hedefimiz!
ASUDE Şişli şubesi, misafirlerimizin rahatlığı amaçlanarak kusursuz ve her detayı düşünülerek tasarlanmıştır. Her katta tüm misafirlerimizin kullanabileceği 80 m2 ortak alan mevcuttur. Bu ortak alanda misafirlerimizin keyifli vakit geçirebilmeleri için sosyal aktivitelerin yanı sıra kapalı kış bahçesi, ortak oturma alanları mevcuttur. Ayrıca bu ortak alanda hemşire bankosunda her durumda anında müdahale edebilmek için acil müdahale gereçleri bulundurulmaktadır.

Binanın her katta 9 odadan oluşan otel katları 2 katta toplam 34 oda kapasitesi sunmaktadır. Her an temiz ve hijyenik bir ortam sunan ASUDE Şişli Huzurevi, aynı zamanda misafirlerine diyetisyen kontrolünde hazırlanmış günlük yemek menüsü ve uzmanlar eşliğinde 24 saat boyunca fizyoterapi sağlık hizmetleri de sunmaktadır.

Güneş enerjili sistem sayesinde 7/24 odalarda ve ortak alanlarda sıcak su imkânı vardır. 110 kişi kapasiteli modern yemekhane, endüstriyel mutfak tasarımı, 2 tane 8 kişi kapasiteli asansör ve 1 adet sedye asansörü misafirlerimizin her yönden rahatlığı azami düzeyde düşünülerek binamız dizayn edilmiştir. Tüm bunların yanı sıra binamızdaki otomasyon sistemleri, engelli misafirlerimiz de göz önünde bulundurularak “engellilerin erişebilirlik” yönetmeliği standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır.

Abdesthane ve mescit gibi alanların da bulunduğu binamızda, değerli misafirlerimiz ihtiyaç duyduklarında kafeterya ve kuaför gibi hizmetlerden de faydalanabilmektedir. 7/24 güvenlik sistemleri ile izlenen ve aynı zamanda giriş kapısında sürekli güvenlik görevlisinin bulunduğu ASUDE Şişli Huzurevi binamızda çamaşırhane ve ütü odası gibi alanların yanı sıra misafirlerimizin kaldığı süre boyunca bavullarını güvenle muhafaza edebileceğimiz bavul odası bulunmaktadır.

Acil durumlarda her türlü ekipman ve personelin bulunduğu binamızda, misafirlerimiz mesai saatleri içerisinde ihtiyaç duyduğunda ayrıca doktor ve hemşire hizmeti alabilmektedir. Ayrıca otel katında kalan misafirlerimizin ziyaretçileri geldiğinde kafeteryada keyifli vakit geçirme imkanları vardır.

Özel Bakım ve Tedavi İhtiyacı Olan Misafirlerimiz İçin Özel Mobilize Alanlar!
ASUDE Şişli Huzurevi binamızın 3. ve 4. katı yarı mobilize ya da tam mobilize olarak tasarlanarak nörolojik ve dahili yani Geriatri hastalıkları sebebi ile özel bakım ihtiyacı duyan yaşlılarımız için özel olarak hazırlanmıştır. Bu katlarda hava sirkülasyonunu en temiz ve en sağlıklı şekilde sağlayabilmek adına VRV klima sistemi ve odaları aynı ısıda tutan antibakteriyel sistemler kullanılmıştır. Ayrıca bu katlardaki odaların her birisi filtreler ile koruma altına alınarak yaşlılarımıza virüs ve benzeri gibi hastalıklara karşı güveni ortamlar oluşturulmuştu