Burhaniye Huzurevi

Burhaniye Huzurevi

Yazı İçeriği

Burhaniye huzurevi, yaşlı misafirlerine kendilerini evlerinde hissettirecek konforda bakım ve sağlık hizmetlerini uzman kadrosuyla sunmaktadır.

Huzurevleri hem yaşlılar hem de bakımını yaptığı yaşlı yakınları tarafından araştırılan bir konudur. Yaşlıların kendilerini evinde gibi hissettikleri, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir ortamda bakım hizmetleri aldıkları yere “huzurevi” adı verilmektedir. Bu nedenle de tercih edilecek olan huzurevinin sahip olduğu özellikler ve sunduğu imkanlar yaşlıların konforu ve huzuru açısından son derece önemlidir.

Her kurumun kendi özellikleri doğrultusunda sunduğu imkanlar ve hizmet kalitesi de farklılık gösterebilmektedir. Her ne kadar toplum içerisinde huzurevi denildiğinde bir terk edilme hissi uyansa da aslında terk edilmişliğin aksine bu kurumlar, bakıma muhtaç olan hasta yaşlıların tedavi ve bakım ihtiyaçlarını daha doğru ve eksiksiz bir şekilde alabilmesi aynı zamanda ileri yaşlarını sosyal bir ortamda geçirmesi adına önemli kurumlardır.

Burhaniye Huzurevi Özellikleri

İstanbul huzurevleri arasında akla ilk gelen Asude Yaşam ve Sağlık Merkezi, diğer şubelerinde de olduğu gibi Burhaniye huzurevi şubesinde de yaşlı misafirleri için son derece konforlu bir ev ortamı sunmaktadır. Alanında uzman ve aynı zamanda hem anlayışlı hem de güler yüzlü olan ekibi sayesinde tüm yaşlı misafirlerinin bakım, ilaç takibi, sağlık hizmetleri ve kontrolleri gibi tüm hizmetleri en üst seviye konforda gerçekleştirilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra 7/24 güvenlik sistemi sayesinde tüm üyelere konforun yanı sıra aynı zamanda güvenilir bir ortam sunulmaktadır. Maddi durumu iyi olan yaşlılar için VIP huzurevi hizmeti de sunan Asude Yaşam ve Sağlık Merkezi, bu konuda akla gelen ilk ve en iyi adres olmaktadır.

Burhaniye Huzurevi Fiyatları

Huzurevi fiyatları konusunda etkili olan birçok husus vardır. Öncelikle devlet huzurevleri tamamen ücretsiz olarak bakım ve sağlık hizmetleri sunmaktadır. Özel huzurevi fiyatları ise sunulan hizmetlere, oda özelliklerine ve MR, ultrason ya da tahlil gibi ek sağlık hizmetlerine göre değişkenlik göstermektedir. Diğer yandan huzurevinin konumu da fiyatlar üzerinde etkili olabilmektedir. Standart özel huzurevine göre VIP huzurevi fiyatları daha yüksek seviyelerde seyretmektedir.

Huzurevi tercihi yaparken beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı da ön planda tutarak ve en yakın huzurevinin sunacağı özellikleri inceleyerek daha doğru ve sağlıklı karar vermeniz mümkün olacaktır.