Beylikdüzü Huzurevi

Beylikdüzü Huzurevi

Yazı İçeriği

Beylikdüzü huzurevi, alanında tecrübeli ve uzman kadrosuyla sizlere ev konforunda sağlık ve bakım hizmetleri sunmaktadır.

Huzurevleri, yaşlılar tarafından olduğu kadar özellikle bakıma muhtaç olan yaşlıların yakınları tarafından da oldukça araştırılan bir konudur. Günümüzde çok sayıda devlete bağlı ya da özel olarak faaliyet gösteren huzurevi vardır. Her merkezin hizmet kalitesi, yaşlı misafirlerine sunduğu imkan ve hizmetler farklılık göstermektedir. Bu nedenle de tercih yapılırken tüm bu detaylar göz önünde bulundurulmalıdır.

İstanbul’da gerek sayısız şubesi gerekse hizmet kalitesi ile huzurevi denildiğinde akla ilk gelen Asude Yaşam ve Sağlık Merkezi olmaktadır. İstanbul’un birçok noktasında şubesi olan Asude Yaşam ve Sağlık Merkezi, Beylikdüzü ilçesinde de faaliyet gösteren huzurevinde yaşlı misafirlerine adeta ev konforu sunarak bakım ve sağlık hizmetleri vermektedir.

Beylikdüzü Huzurevi: Beylikdüzü Huzurevi Kabul Şartları

İstanbul huzurevleri araştırması yapılırken aynı zamanda huzurevi kabul şartları da en çok araştırılan konular arasında yer almaktadır. Türkiye’de huzurevleri özel ve devlet olmak üzere iki şekilde faaliyet göstermektedir. Tüm bu huzurevlerine hasta, bakıma muhtaç ve kimsesiz olan yaşlılara bakım ve sağlık hizmetleri verilmektedir.

Bunun yanı sıra huzurevi kabul şartlarından en önemlisi yaştır. Devlete bağlı kurumlarda yaş sınırı 60 olurken özel kurumlarda yaş sınıfı 55 olmaktadır. Bu koşulları karşılayan her yaşlı ve kimsesiz birey huzurevine kabul edilmektedir.

Beylikdüzü Huzurevi: Beylikdüzü Huzurevi Fiyatları

Huzurevi fiyatları, özel ve devlet huzurevleri olması durumuna göre değişkenlik gösteren bir konudur. Türkiye’de devlet bünyesinde hizmet veren huzurevleri tamamen ücretsizdir. Dolayısıyla da bu kurumlarda yaşayan yaşlılardan devlet tarafından herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Özel huzurevi kurumlarının fiyatları ise birçok duruma göre değişkenlik göstermektedir. Söz konusu huzurevinin imkanları, konumu, sunduğu sağlık ve bakım hizmetleri doğrultusunda fiyatlar değişebilir. Ayrıca yaşlılara sunulan MR, ultrason ve benzeri gibi ek hizmetler de fiyatlar üzerinde doğrudan etkili olmaktadır.

Maddi durumu iyi olan ve daha konforlu ortamda kalmak isteyen yaşlılar için de VIP huzurevi hizmetleri sunan Asude Yaşam ve Sağlık Merkezi, Beylikdüzü şubesi başta olmak üzere tüm şubelerinde özel huzurevi olarak ev konforunda, güler yüzlü ve anlayışlı personel kadrosuyla hizmet sunmaktadır.